top of page

INFORMĀCIJAS APMAIŅAS PLATFORMA (jūsu biznesam)

Svarīgi! Šis apraksts nav platformas visu iespēju uzskaitījums, bet gan īss informatīvs ieskats tikai dažās no galvenajām opcijām, kādas sniedz šis risinājums un kuras jebkurš pakalpojumu sniedzējs var izmantot un pielāgot savām bizesa vajadzībām un iespējām.

Coding Station

Informācijas apmaiņas platforma nav gala produkts, bet gan infovatīvs digitāls rīks (vide), ko katrs pakalpojumu sniedzējs var izmantot un pielāgot tieši saviem biznesa procesiem un ne tikai uzlabot, bet arī paplašināt esošo klientu apkalpošanas servisu ar pilnīgi jaunām iespējām un pakalpojumiem.

 

Ienākošie balss zvani apvienojumā ar risinājumu (Darbavietu ar papildus informāciju par zvanītāju, tā atrašanās vietu uz kartes, alternatīvu komunikācijas kanālu, rīku ar iespēju piesaistīt citus - izpildītājus, integrēt dažādus mobilos risinājumus utt.)  dod iespēju pakalpojumu sniedzējam pacelt esošo klientu apkalpošanas servisu jaunā līmenī un tai pat laikā paplašināt uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāstu.

 

Pakalpojumu sniedzējam ir iespēja pieslēgties sistēmai izmantojot savus risinājumus - savu klientu apkalpošanas sistēmu, savu mobilo lietotni, īsā laikā izveidot sev jaunu lietotni vai arī izvēlēties izmantot (tel. Nr.) jau gatavu mobilo lietotni - Help in LV (var izmantot vairākus risinājumus vienlaicīgi). Risinājums var strādāt arī tad, ja zvans tiek veikts no pogu tālruņa.

Risinājums ir paredzēts pakalpojuma sniedzēja komunikācijai ar:

 • savu klientu;

 • vienkāršu zvanītāju (interesentu);

 • savu sadarbības partneri (vietējo vai ārzemju, kurš palīdz pakalpojumu piegādē klientam uz vietas) uc.
 • savu darbinieku (ja pakalpojuma sniedzējs izmantoto savu B2B mobilās lietotnes versiju);

Paralēli balss zvanam, pakalpojuma sniedzējam tiek izveidota (Rest API, web uc.) speciāli viņam pielāgota Darbavieta:

 • Darbavieta var būt pieejama uz - stacionārā datora, klēpjdatora, planšetdatora, mobilā telefona uc.;

 • katra cilvēka Darbavietai, atkarībā no izpildāmajām funkcijām, var būt savs informācijas un funkciju apjoms, kā arī savs ekrāna izkārtojums (layout);

 • Darbavieta paliek aktīva tik ilgi, cik to ir noteicis pats PS (minūtes/stundas utt.).

* Iepējas ātri integrēt citu valstu Nr. un servisus (t.sk. savus sadarbības partnerus) - piem. atrodoties āvalstīs jūsu klients uzreiz zvana tieši pakalpojuma sniedzēja ārvalstu partnerim (uz partnera Darba vietu).

Izmantojot risinājumu pakalpojuma sniedzējs var:

 • Izmantot Darbavietā pieejamo informāciju (personas profils, informācija par pakalpojumiem utt.) un saziņas iespējas (on-line/off-line);

 • zvanītāja atrašanās vieta (uz kartes) utt. labākai pakalpojuma sniegšanai;

 • nodot Darbavietu (ieskaitot viņam pieejamo informāciju, komunikācijas kanālu utt.) citam, paralēli pieslēgt pie Darbavietas klāt vēl kādu citu - izpildītāju uz vietas utt.;

 • Darbavietas nodošana citiem vai arī vienlaicīga citu izpildītāju pieslēgšana pie savas Darbavietas, strādā arī ar citu valstu pakalpojuma  sniedzējiem (sadarbības partneriem), pat bez to lietotāju speciālas integrācijas;

 • Darbavieta var būt pieejama pat tad, ja pakalpojuma sniedzējs nav sava automatizētā zvanu operatora servisa vai speciālas Darbavietas integrācijas.

 

Lai risinājums strādātu cilvēks saziņai ar pakalpojuma sniedzējs var izmantot:

 • pogu telefonu;

 • savu (jau strādājošu) mobilo lietotni;

 • speciāli izveidotu savu mobilo lietotni (B2C vai B2B versijas) (piem. kad klients zvana uz uzņēmumu, savam aģentam, grupas vecākajam vai arī darbinieks zvana uz sava uzņēmumu Nr. utt.);

 • mobilo lietotni "Help in LV" ar integrētu savu tālruņa Nr.

(!) Pakalpojumu sniedzējam, izmantojot biedrības izstrādātu pamatni, īsā laikā ir iespējas izveidot sava uzņēmuma (vai uzņēmumu grupas) pilnībā integrētu mobilo lietotni (kā B2C, tā B2B versiju) ar pilnu funkcionalitāti.

 

(Pakalpojumu sniedzējs var izvēleties vienlaicīgi izmantot vairākas opcijas - jaunu lietoni un sava Nr. pievienošana uz "Help in LV" utt.)

Pakalpojumu digitalizācija ir kā klientu, tā arī  pašu pakalpojumu sniedzēju interesēs - tāpēc droši rakstiet un zvaniet, būsim priecīgi jums palīdzēt.

bottom of page